iwa-do-portfolio

O MNIE

ŻYCIE MUSI BYĆ UTYLIZOWANE TWÓRCZO.
INACZEJ JEST STRASZLIWIE NIEBEZPIECZNE I ZABIJAJĄCO JAŁOWE

A. Tuszyńska

Zajmuję się szeroko pojętym projektowaniem graficznym. Wykonuję projekty do druku, zarówno niewielkie formaty jak i obszerne katalogi. Pracuję także na potrzeby aplikacji mobilnych, opierając się o zasady Material Designu, przeprojektowując stare aplikacje, dostosowując je do dynamicznie zmieniających się trendów, lub też tworząc od podstaw nowe projekty. Można więc rzec, że stale dokształcam się w temacie analizy potrzeb, rzetelnej hierarchizacji informacji i projektowaniu pod doświadczenia użytkownika, czyli ścisłym, czytelnym i tak przyjemnym w odbiorze, że niemal niewidocznym.
Ponadto uwielbiam ilustrować, tak cyfrowo jak i manualnie. Rysuję zarówno kompleksowo ilustrowane mapki turystyczne, jak też ilustracje dla dzieci (aktualnie pracuję nad projektem swojej autorskiej książeczki). Interesują mnie zagadnienia character designu. Potrafię także wykonać proste animacje i montaże filmów.
Prywatnie – jeśli przy całym natłoku obowiązków, dodatkowo jako matka dwójki dzieci mogę sobie jeszcze przypomnieć co lubię prywatnie…:-) interesuję się malarstwem, literaturą piękną i poezją. Uwielbiam chodzić po górach i spędzać dużo czasu w ich otoczeniu. Wielką radość przynosi mi także praktyka jogi.

Życzę miłego przeglądania moich projektów i zapraszam do kontaktu!

podpis_iwa
Iwona Olbrecht-Kozieł